Badania słuchu – czy trzeba mieć skierowanie?

sluch

Ucho to narząd słuchu, ale także równowagi. Jest niezwykle istotnym organem, o który należy dbać. W tym celu konieczne są wizyty kontrolne u laryngologa. Jak się umówić na badanie słuchu i czy trzeba mieć skierowanie?

Badania słuchu Szczecin – jak umówić się na wizytę?

Niedosłuch w Szczecinie jest najczęstszym problemem, na jaki skarżą się nie tylko młodzi, ale przede wszystkim starsi mieszkańcy tego miasta. Badania słuchu w Szczecinie można wykonać, uprzednio umawiając się do lekarza rodzinnego, który wypisuje skierowanie na wizytę do laryngologa. Można to zrobić telefonicznie, a w niektórych miejscach nawet przez internet.

Jeżeli termin wizyty jest zbyt odległy, możliwa jest także wizyta prywatna. Jednak należy mieć na uwadze, że taka konsultacja jest płatna i nie należy do najtańszych wydatków związanych ze zdrowiem. Istnieje także możliwość umówienia się do placówki Aparaticamed, która prowadzi bezpłatne badania słuchu.

Najlepsze aparaty słuchowe w Szczecinie – dlaczego warto kupić ze sklepu Aparaticamed?

Aparticamed to rodzinna firma, która specjalizuje się w sprzedaży aparatów słuchowych już od ponad dekady. Oprócz darmowych badań słuchu udostępnia swoim klientom darmową opiekę specjalistyczną przez cały okres użytkowania urządzenia.

Dzięki czemu każdy klient może liczyć na darmowe usługi serwisowe, które zawierają doraźną i okresową kontrolę aparatów słuchowych, korekty wkładek usznych, a także pomiary w ubytkach narządu słuchu. Dodatkowo należy wspomnieć o tym, że aparaty są wykonywane na zamówienie i dostosowywane indywidualnie do każdego klienta.

Badania słuchu Szczecin – szeroka oferta aparatów słuchowych w Aparaticamed

Aparaty słuchowe to urządzenia, które pozwalają na poprawę słuchu. Zbierają wszystkie dźwięki przez mikrofon, które następnie kierowane są przez urządzenie, a następnie do ucha użytkownika. Aparaticamed posiada w swojej ofercie między innymi aparaty: wewnątrzkanałowe, wewnątrzuszne, zauszne i sterowane za pomocą smartfonu.