Ciekawe akcesoria od Apple

Akcesoria od Apple

Akcesoria do urządzeń Apple to nie tylko ładowarki i słuchawki! Na oficjalnej stronie Apple można znaleźć również ciekawe produkty zaprojektowane przez inne firmy, które są kompatybilne ze sprzętem Apple.

Poza rzeczami, których można by się spodziewać, takimi jak obiektywy, stabilizatory, trójnogi, kijki do selfi, statywy, drony, kamery czy kable, w sklepie Apple znajdziemy również bardzo oryginalne pozycje. Między innymi jest cały dział z zabawkami, które można połączyć z urządzeniami Apple – są tam na przykład samochodziki, gry, czy notesy. Jakie jeszcze ciekawe akcesoria od Apple można kupić? 

Smart kubek Ember z regulacją temperatury

Na wyjątkowość kubka Ember składa się to, że utrzymuje on napój w dokładnej temperaturze, jaką ustawimy za pomocą naszego iPhone’a lub AppleWatcha, przez okres 80 minut. Do kubka dołączona jest specjalna podkładka ładująca. Pozwala ona utrzymać pożądaną temperaturę napoju nawet przez cały dzień.

To w sam raz dla osoby, która jest w pracy zabiegana. Kubek wykonany został ze stali nierdzewnej, na zewnątrz pokryty jest warstwą ceramiczną – konstrukcja kubka gwarantuje komfort użytkowania, ponieważ powierzchnia od zewnątrz się nie nagrzewa. Za pomocą aplikacji Zdrowie można również śledzić swoje spożycie kofeiny.

Pod warunkiem, że połączymy nasze urządzenie z kubkiem. Smart kubek można myć bez żadnych komplikacji – jest wodoszczelny (klasa wodoszczelności IPX7). Kubek ten to wydatek od 500 zł w wersji klasycznej do 750 zł w wersji podróżnej. Dostępne są pojemności 295 ml, 414 ml oraz 355 ml.

Stacja Healthy Home Coach od Netatmo

Stacja pomiarowa sprawdza jakość powietrza, temperaturę, wilgotność i natężenie hałasu w pomieszczeniu. W momencie, gdy jakieś wartości przekroczą normę, stacja wysyła nam informację o potencjalnym zagrożeniu na urządzenie Apple, z którym jest połączona. Mało tego, stacja Healthy Home ma również gotowe propozycje rozwiązań ewentualnych problemów. Poprawienie warunków domowych przełoży się na lepsze zdrowie całej rodziny. Koszt stacji Healthy Home to 500 zł.

Kask rowerowy Lumos Matrix Urban

Kask rowerowy Lumos pozwala na to, aby pozostawać widocznym i bezpiecznym na drodze. Z przodu, jak i z tyłu kasku znajdują się światła ledowe, które informują innych uczestników ruchu o naszej pozycji oraz zamiarach (skręcaniu oraz zwalnianiu). Dodatkowe oświetlenie jest cenne, szczególnie gdy jedziemy rowerem czy deskorolką, które takich sygnałów nie dają. Kask sprawdzi się jednak również i na motorze jako dodatkowe zabezpieczenie.

Jedno ładowanie kasku starcza na około 10-12 godzin. W zależności od tego, jak często i długo podróżujemy, na jednym ładowaniu możemy przejechać od paru dni do nawet tygodnia. Światła na kasku można włączyć za pomocą aplikacji, jak i poprzez bezprzewodowego pilota. Kask rowerowy Lumos kosztuje 1200 zł. Ma dwa warianty kolorystyczne – biały i czarny.

Gwarancja

Produkty sprzedawane na stronie Apple, ale nie produkowane przez firmę Apple, nie są obejmowane gwarancją Apple. W większości są one jednak objęte gwarancją producenta. Warto zwrócić na to uwagę przed zakupem.