Każda kobieta chce być zadowolona z życia łóżkowe. Jest to jeden z aspektów w związku i jeśli w nim są pewne problemy to i w całym związku nie jest za dobrze. Warto zobaczyć co tak naprawdę podnieca kobietę i jak ją zaskoczyć w łóżku, żeby była zadowolona i odwdzięczyła się tym samym.

Każda kobieta ma na ciele miejsca, które wywołują u niej dreszczyk. Trzeba wiedzieć, że u każdej kobiety nie będą te same punkty i trzeba po prostu próbować. Mogą one się zmieniać w zależności od tego jak bardzo jest ona podniecona w danym momencie. Przykładowymi miejscami, które warto pieścić są:

– sutki,

– szyja,

– wewnętrzna strona ud,

– uszy,

– stopy.

Warto przetestować na swojej kochance te miejsca i zobaczyć, które z nich doprowadzi ją do szału. Dobrym pomysłem, będzie skorzystanie z oferty sklepów dla dorosłych. Dla ludzie ze śląska polecam sexshop w Katowicach o nazwie Loris. Mają ogromny wybór i świetne produkty, które pomogą nam w stymulacji.

Zabawki w łóżku

Poza doprowadzaniem kobiety do ekscytacji trzeba również zadbać o odpowiednią aranżację danego miejsca. Wykorzystanie gadżetów łóżkowych takich jak np. kajdanki czy też opaska na oczy, mogą podsycić atmosferę łóżkową. Jeśli kobieta ubierz pod spód piękne bikini, a mężczyzna przywiąże ją do łóżka i powoli będzie ją rozbierał to na pewno będzie ona podekscytowana. Warto poszukać gadżetów, które lubi kobieta, ponieważ niektóre z nich są dość dziwne. Przykładowo piórko, które można kupić nie będzie podobało się każdej kobiecie. Także ostry seks nie musi się każdej damie podobać i warto poznać swoją partnerkę.

Dominacja

Wiele rozmów z kobietami utwierdza w przekonaniu, że wolą one być zdominowane przez mężczyznę. Jeśli jest on silny i zdecydowany to z pewnością jego zachowanie może doprowadzić kobietę do szału. Warto pokazać swojej partnerce, gdzie jej miejsce, a jeśli jej się to podoba to można oczywiście skorzystać z dodatkowych gadżetów jak pas czy pejcz. Doda to na pewno pikanterii w grach łóżkowych.

Gry erotyczne

Jeśli para nie za bardzo wie jak zabrać się do podniecenia siebie nawzajem to może skorzystać z gier erotycznych. Mają one przygotowane gotowe zadania, które należy wykonać w odpowiedniej kolejności, a na pewno będzie to niezapomniana noc.