Gadżet w budowlanym stylu – ołówek reklamowy z nadrukiem

branża reklamowa

Dobór odpowiedniego gadżetu reklamowego do branży, w której działa firma, pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych efektów marketingowych. Jaki rodzaj upominku sprawdzi się w firmie budowlanej? Świetnym pomysłem może być ołówek budowlany z nadrukiem!

Czym są ołówki budowlane?

Pod pojęciem jak ołówek budowlany, który określany jest także jako ołówek stolarki, znajduje się rodzaj materiału piśmienniczego o spłaszczonym albo trójkątnym kształcie. Ze względu na taką formę trzymanie ołówka w dłoni jest znacznie łatwiejsze, gdy prowadzi się prace budowlane, montażowe, instalacyjne czy wykończeniowe.

W ołówkach budowlanych stosowane są także standardowo miękkie wkłady, ponieważ pozwalają one wtedy na uzyskanie widocznego śladu na rysowanej powierzchni. Dostępne są jednak także ołówki z innymi typami wkładów.

Dodatkowym atutem ołówka budowlanego jest jego wysoka odporność na uszkodzenia, która powoduje, że nawet wtedy, gdy ołówek spadnie na ziemię czy też zostanie podeptany, jest w mniejszym stopniu narażony na zniszczenie.

Ołówek budowlany z logo – pomysł na gadżet firmowy

Firmy budowlane, które chciałyby zainwestować w gadżety reklamowe, mają do dyspozycji pełną gamę wariantów, na przykład kubki, koszulki, kalendarze, ale również ołówki budowlane.

Wybór upominku jak ołówek budowlany z nadrukiem – https://calowkiznadrukiem.pl/olowki-budowlane/olowki-budowlane-prostokatne/olowek-budowlany-prostokatny-24cm/ może być świetnym posunięciem, ponieważ jest on bardzo pomocnym gadżetem, a umieszczone na nim logo może wtedy przypominać o firmie i dzięki temu budować jej pozytywny wizerunek, rozpoznawalność i tworzyć więź z klientem czy kontrahentem.

Dodatkowym plusem są niskie ceny tego typu gadżetów reklamowych, ponieważ ołówek budowlany z logo nie jest bardzo drogi. W efekcie firma może otrzymać dużą liczbę logowanych artykułów w przystępnej cenie, bez konieczności wydawania na ten cel wysokiej sumy.

Gdzie można kupić ołówki budowlane z nadrukiem?

Aby zamówić ołówek budowlany z nadrukiem, warto zdecydować się na ofertę firmy, która będzie mogła dostarczyć produkty wysokiej jakości, a także w przystępnej cenie. Gdy nie ma się projektu, warto także sprawdzić, czy firma może go przygotować, dlatego wtedy można od razu zakupić potrzebne gadżety wraz z usługą ich projektowania.

Aktualnie zamówienia na ołówki budowlane z nadrukiem można składać także za pośrednictwem internetu. To wygodna opcja, ponieważ można wtedy wszystko załatwić bez konieczności wychodzenia z firmy albo z domu.

Zatem ołówki budowlane, stolarskie czy dekarskie mogą być świetnym pomysłem na gadżet reklamowy dla firmy działającej w branży budowlanej!