Najlepszą ofertę produktów GSM na polskim rynku ma hurtownia Pro-Link. Jej asortyment jest przeznaczony głównie do przedsiębiorców, którzy prowadzą sklepy z szeroko pojętą elektroniką. Co zatem można w niej znaleźć? Przede wszystkim telefony GSM, smartfony, ładowarki GSM zasilanie, karty pamięci pendrive, kable USB kable audio i wiele innych akcesoriów do sprzętów mobilnych. A wszystko to dostępne jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Przy czym warto zaznaczać, że sklep z Mikołowa dostarcza produkty oryginalnie zapakowane. Na co zatem warto zwrócić szczególną uwagę, odwiedzając stronę sklepu Pro-Link?

Hurtowania Pro-Link – na co warto zwrócić szczególną uwagę?

Przede wszystkim na karty pamięci pendrive i dyski przenośne. Charakteryzują się one różną pojemnością, także bez problemu znajdziecie wersję odpowiednią do potrzeb różnych klientów.

Kolejnym wyborem powinny być ładowarki GSM, które generalnie możemy podzielić na sieciowe i samochodowe. Ładowarki sieciowe przeznaczone są głównie do ładowanie takich urządzeń mobilnych jak smartfony czy tablety. W tym celu podłącza się je do gniazdka sieciowego o napięciu 230 V – za pomocą kabel USB. Jeśli zaś chodzi o ładowarki samochodowe to w hurtowni Pro-Link dostępne są one w kilku w wersjach – z jednym lub kilkom wejściami USB.

Oczywiście mówiąc o urządzeniach mobilnych, absolutnie nie można zapominać o kablach USB, kablach audio. Na rynku występują one w wielu wersjach i wszystkie dostępne są w sklepie Pro-Link. W przypadku problemów z w wyborem odpowiedniej opcji zawsze można poprosić o profesjonalną pomoc. Wystarczy skontaktować się z doradcą klienta.

Najlepsze akcesoria do urządzeń mobilnych na rynku

Sklep Pro-Link to nie tylko telefony GSM, smartfony, ładowarki GSM zasilanie, karty pamięci pendrive czy kable USB kable audio, ale też bogaty wybór akcesoriów do sprzętów mobilnych świetnej jakości i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Mowa jest tutaj chociażby o słuchawkach nausznych i dousznych przewodowych czy też słuchawkach bezprzewodowych bluetooth. A jest w czym przebierać, bo na stronie hurtowni dostępnych jest kilkadziesiąt modeli i to w różnej kolorystce.

Jak jest mowa o słuchawkach to warto również wspomnieć o głośnikach i urządzeniach bluetooth. Dostaniemy tutaj produkty wiodących producentów takich jak Philips czy FineBlue i to na każdą kieszeń.

Na koniec koniecznie zwróćcie uwagę na baterie, akumulatory, uchwyty, stojaki oraz pokrowce i futerały. Dzięki tym dodatkom łatwiej i bezpieczniej klienci Waszych sklepów będą mogli korzystać z urządzeń mobilnych.

Hurtownia GSM – Pro-Link Sp. z o.o.

ul. Szarotek 2, 43-190 Mikołów

NIP: 5492444218, REGON: 36429027200000