Większość kobiet raczej nie zajmuje się jądrami swojego partnera podczas pieszczot. Wiedzą, że są delikatne i nie chcą ich dotykać, żeby nie zrobić mężczyźnie krzywdy. Tym czasem… nie wiecie jak wielką przyjemnością dla mężczyzny, mogą być pieszczoty (tylko te umiejętne!) jego jąder. Jak więc je odpowiednio pieścić, by efektem był nieziemski orgazm i ogromna przyjemność, a nie ból?

Podpowiadamy!

Jeśli będziesz to robić po raz pierwszy rób to powoli. Każdy mężczyzna lubi inne pieszczoty swoich jąder. Jeśli więc zaczniesz delikatnie, to zauważysz, czy woli mocniejszy uścisk, czy lepiej pozostać przy tym delikatnym. Stopniowo możesz zwiększać nacisk – niech da Ci znać, kiedy jest przyjemnie, a kiedy nie – to może być dla Was obojga świetną zabawą!

Możesz się następnie zabawić w niezłą i ciekawostką Panią doktor…

Zbadaj jego mosznę, a zwłaszcza, ten charakterystyczny „szewek” który biegnie aż do podstawy penisa. Dotykaj go – nadal delikatnie – bo to bardzo ukrwione miejsce. Do tego typu pieszczot możesz poślinić palce, bądź użyć lubrykantu – wtedy Twój dotyk sprawi mu jeszcze większą przyjemność.

Weź je w dłoń, delikatnie uściskaj i poruszaj palcami – drugą dłonią zacznij pieścić jego fiuta, który na pewno już sterczy i tylko czeka na Ciebie…

Wysuń język! Zacznij pieścić go na zmianę – szeroką częścią języka, a potem samym jego końcem. Najpierw wyliż mu jądra, później oczywiście zajmij się lizaniem jego penisa… Od podstawy, aż po samą górę.

Jeśli Twój partner lubi, kiedy mocno skupiasz się na jego jądrach, jeśli lubi bardziej intensywne pieszczoty możesz przebiegać paznokciami z jednej strony na drugą, a potem w górę i w dół jąder… Będzie zachwycony! (Pamiętaj tylko, by robić to ostrożnie, by czasem nie zadrzeć go paznokciem – co sprawi mu okropny ból).

Zaskocz go tego wieczoru i zajmij się jego delikatnymi jajkami jak nigdy wcześniej – będzie wniebowzięty!


Czytaj więcej na https://polskie-aktorki-porno.pl/