Mawiają, że rozmiar nie ma znaczenia, choć czasami zbyt duży penis może stanowić problem – nie dla właściciela – a raczej dla jego partnerki. Co więc robić, kiedy jego penis jest zbyt duży dla waszej ciasnej dziurki? Przecież nie chcemy by seks kojarzył nam się tylko i wyłącznie z bólem – ma być przyjemnością. Czy jest możliwość, by seks z wielkim penisem był przyjemny? Oczywiście!

Przedstawiamy kilka porad, które zapewnią Wam świetny seks z partnerem, który został mocno obdarowany przez naturę…

Używajcie lubrykantu. ZAWSZE. Im więcej lubrykantu tym lepiej. Nigdy więc o nim nie zapominaj. Możesz go trzymać w stoliku nocnym, albo użyć go chwilę przed tym, kiedy wiesz, że zaraz on w Ciebie wejdzie. Nie wstydź się!

Jeśli nie jesteś naprawdę gotowa, to nie pozwól by partner wszedł w Ciebie. Jak już wspomnieliśmy – seks ma być przyjemny a nie kojarzyć się z bólem czy odczuwanym dyskomfortem. Gra wstępna w takiej sytuacji będzie naprawdę konieczna. Poczekajcie z penetracją kiedy będziesz o krok od orgazmu – to właśnie w tym momencie Twoja pochwa „zmieści” jego wielkiego członka bez problemu.

Pamiętaj też o tym, że bardzo ważna jest komunikacja. Partner musi wiedzieć, kiedy może wejść. Mów mu o tym, że jeszcze nie jesteś gotowa.

Podczas samego stosunku trzymaj nogi jak najszerzej potrafisz. Podczas pierwszych kilku penetracji z partnerem hojnie obdarzonym, najlepiej sprawdzi się pozycja „Na misjonarza” – kiedy będziesz miała podkulone kolana i naprawdę mocno rozłożone nogi.

Eksperymentuj – próbujcie seksu w różnych pozycjach, sprawdzisz wtedy, która będzie dla Ciebie odpowiednia, która da Ci radość i przyjemność a nie pozwoli byś odczuwała jakikolwiek dyskomfort.

Pamiętajcie jednak o najważniejszym. Kiedy tylko go zobaczycie – zwłaszcza we zwodzie – nie próbujcie przypadkiem panikować. Wasza pochwa jest naprawdę bardzo elastyczna. Macie za zadanie rodzić dzieci, więc nie poradzicie sobie z wielkim fiutem? Nie sądzimy.


Źródło: porno gwałty