Język angielski z native speakerem – Najważniejsze benefity

cele

O konwersacjach z native speakerami czyta się teraz sporo. Zajęcia prowadzone przez osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym stały się niezwykle rozchwytywane. Nauka angielskiego z native speakerem, pod okiem doświadczonego wykładowcy, może przynieść uczniom niezwykłe korzyści. Oto największe benefity konwersacji z nativem.

Nauka angielskiego z native speakerem to styczność z autentycznym angielskim

Im bardziej autentyczny jest język, z jakim masz styczność, tym szybciej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego. Konwersacje z nativem to forma nauki, w której odtwarzasz realną sytuację rozmowy i możesz w czasie rzeczywistym poprawiać błędy.

Z nativem wyznaczasz sobie ambitne cele

W momencie kiedy zajęcia językowe prowadzi lektor z polski, pokusa zwracania się do niego po polsku jest częsta. Język angielski z native speakerem jest wyzwaniem i bodźcem, co prędko przynosi pozytywne rezultaty. Właściwy native speaker ma umiejętności, jak naprowadzić Cię na właściwe sformułowanie.

Konwersacje z native speakerem to lepszy akcent

Dzisiaj ciężko orzec, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już około paręset. Jeżeli urzeka Cię akcent Amerykanów, znajdź native’a z USA. Jeżeli Twoim marzeniem jest szkolenie brytyjskiej wymowy, zwróć uwagę na native’ów wywodzących się z Wielkiej Brytanii.

Native uczy interesujących faktów

Zajęcia na temat, który jest w obszarze Twoich pasji i zainteresowań, może być zauważalnie prostszą, a dodatkowo bardziej interesującą drogą do nauki angielskiego. Dodatkowo nauka języka angielskiego staje się nieporównanie łatwiejsza, gdy okazuje się, że Twój nauczyciel jest interesującym człowiekiem, z którym masz szereg wspólnych tematów.

Z nativem nabierasz pewności siebie

Ucząc się języka angielskiego przez zajęcia z nativem (np.  kursu online dla dorosłych w TalkBack – https://talkback.pl/angielski-online-dla-doroslych) ciągle szlifujesz swój język. Prowadząc rozmowę z obcokrajowcem ćwiczysz swoje umiejętności w prawdziwej rozmowie.