Konkurs Giacomo Design – co jest do wygrania?

zegarek

Miłośnicy zegarków tylko czekają na okazję, które pozwalają im nabyć model od znanego producenta w wyjątkowej cenie. Teraz pojawia się szansa na otrzymanie markowego zegarka bez jakiejkolwiek zapłaty. Marka Giacomo Design ma do zaoferowania aż trzy zegarki ze swojej kolekcji dla osób, które wykażą się kreatywnością w organizowanym przez firmę konkursie.

Za co dostaniemy zegarek?

Zabawa ma za zadanie zaktywizować klientów producenta, dlatego też najważniejszym jej elementem jest zamieszczenie komentarza na stronie firmy. Ma on zawierać argumentację, dlaczego to właśnie nam należy się darmowy zegarek. Wcześniej natomiast należy wybrać czasomierz, który pragnie się ewentualnie otrzymać. Konkurs kończy się oceną jakości komentarzy i wybraniem trzech najlepszych wpisów, które zostaną nagrodzone.

Można używa w zasadzie dowolnych argumentów. Wskazane jest poczucie humoru, a także autentyczność. Uczestnik zabawy powinien też pokazać zaangażowanie, udowadniając, że zależy mu na zegarku właśnie tej marki. Dłuższa treść, prawdopodobnie będzie miała większe szanse na zwycięstwo niż krótkie wpisy na dwie czy trzy linijki.

O co walczymy?

Zegarki marki Giacomo Design to cenne przedmioty, których wartość zwykle wynosi kilkaset złotych. Pomimo iż firma nie jest jeszcze najbardziej rozpoznawalną marką w kraju, pozyskała sobie już dość duże grono zwolenników, również wśród fachowców. Zegarki tej marki zyskują rosnące uznanie, przez co być może już niedługo nieco wzrośnie ich wartość rynkowa.

Oferta Giacomo Design

Asortyment sklepu w dużej mierze stanowią zegarki drewniane, co z pewnością jest sytuacją niecodzienną. Oczywiście, konstruowane z tego materiału czasomierze cieszą się dziś popularnością, jednak przeważnie producenci wprowadzają do oferty tylko pojedyncze ich modele. Natomiast dla Giacomo Design są to produkty flagowe. Należy podkreślić, że drewniane zegarki tego producenta są wysoko cenione nie tylko ze względu na stylowy design, ale również dużą wytrzymałość.

Wiadomo, że nie każdy zdecyduje się na drewniany zegarek, który wciąż nie jest jeszcze standardowym wyborem. Dlatego też producent proponuje alternatywne rozwiązanie, w postaci zegarków ze skórzanym paskiem. Ich wybór również jest niemały, stąd też większość klientów powinna bez trudu znaleźć zadowalający model, zwłaszcza, iż być może otrzymają go za darmo.

Szanse na sukces w konkursie będą oczywiście w dużej mierze zależały od liczby uczestników, ale przede wszystkim od kreatywności wpisu. Warto więc pochylić się nad nim przez nieco dłuższą chwilę, aby zwiększyć prawdopodobieństwo pozyskania stylowego zegarka.

Wszystko wiecie? W takim razie zapraszamy na stronę konkursową Giacomo Design!