Laptop do grania dla wymagającego gracza – jaki będzie najlepszy?

dzieci

Gamerzy to bardzo wymagająca grupa klientów, dlatego bardzo ważna jest dbałość o najwyższą jakość oferowanych im produktów. Podstawowym z nich bez zmian pozostaje sprzęt, który służy im do gier i są to zarówno laptopy, konsole oraz komputery stacjonarne. Współcześnie coraz większą popularnością cieszą się laptopy, które są bardzo wydajne oraz jednocześnie zwiększają mobilność graczy, dzięki czemu stały się ich podstawowym wyborem. Jaki sprzęt powinien zadowolić najbardziej wymagających graczy? Z odpowiedzią oraz pomocą spieszą polscy producenci i pasjonaci z firmy Hyperbook, której asortyment dostępny jest pod linkiem – https://www.hyperbook.pl/sklep/pl/.

Dobry sprzęt dla wymagającego gracza powinien cechować się przede wszystkim wysoką wydajnością i bardzo wysokiej jakości podzespołami. Podstawowe z nich to procesor oraz karta graficzna, które powinny być nie tylko najwyższej jakości, ale również powinny razem tworzyć optymalne połączenie, które pozwoli na wysoką płynność gry i najwyższą dynamikę. O wspomniane cechy pomaga zadbać również pamięć RAM, która odpowiada za pracę komputera na najwyższych obrotach. Wymagający gracze zwrócą również uwagę na rozmiar laptopa, gdyż duży wyświetlacz wysokiej jakości pozwala na szeroki kąt widzenia i bardziej komfortową grę. Gdy przychodzi do zapisu gry powinniśmy zadbać o trwałe i bezpieczne przechowywanie danych, w czym na pewno pomocny będzie dysk SDD o wysokich parametrach.

Którą opcję wybrać w Hyperbook?

Wymagający gracze na pewno powinni zwrócić uwagę na trzy najwyższe modele marki Hyperbook, które stworzono z myślą o profesjonalistach, które całe dnie spędzają na graniu w wymagające gry, które stale obciążają sprzęt. Pierwszą z opcji pozostaje Hyperbook X77 RTX2080, który cechuje się wydajnością, która dorównuje zaawansowanym komputerom stacjonarnym, a wszystko umieszczono w obudowie laptopa. Desktopowy procesor Intel Core i5 w połączeniu z 8GB kartą graficzną NVIDIA GeForce i 8GB  pamięci RAM pozwalają na dynamiczne rozgrywki przez wiele godzin. Laptop w podstawowej wersji kosztuje 9899 złotych.

Drugą opcją może być Hyperbook X15 RTX2080, którego cena rozpoczyna się od 9699 złotych. To co różni go od wyższego modelu to przede wszystkim rozmiar ekranu, który ma 15,6 cala. Waga tego laptopa to 3,4 kilograma, a w trwałej obudowie umieszczono najbardziej wydajne podzespoły. trzecią z proponowanych opcji pozostaje Hyperbook Pulsar Z17S I7-9750H RTX 2070, którego cena w podstawowej wersji to 8299 złotych. Jest to laptop niewiele ustępujący swoim poprzednikom, ale lżejszy, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej z nim manewrować i nadaje się nawet do długich podróży. Nie ważne na jakie rozwiązanie zdecydują się wymagający gracze, laptopy Hyperbook będą dobrą opcją dla każdego profesjonalisty.