Meble na wymiar do małej kawalerki – jakie wybrać?

meble na wymiar

Kawalerki o metrażach około 20 – 30 metrów kwadratowych z góry skazują nas na konieczność jak najoszczędniejszego zagospodarowania przestrzeni. Sprawdzonym rozwiązaniem w tej sytuacji okazują się być meble na wymiar – zaprojektowane od absolutnych podstaw, z uwzględnieniem wszystkich nietypowych parametrów technicznych mieszkania. Takie właśnie meble można zamówić u producenta i dostawcy Kaja-Meble.pl! Prawdziwym wyzwaniem projektowym jest nie tylko urządzenie domu o imponujących wnętrzach. Równie poważnie traktować trzeba temat wyposażenia mniejszych miejsc przeznaczonych do zamieszkania przez młode rodziny lub singli.

Zobacz także: Kaja-Meble.pl – meble na wymiar z Pleszewa

Meble na wymiar w kawalerce – na co warto zwrócić uwagę?

Pokoje w kawalerkach najczęściej mają konstrukcję kwadratu lub prostokąta. Na takiej przestrzeni wykorzystać trzeba każdy najmniejszy skrawek, aby odkryć w pełni funkcjonalność małego mieszkania. Przeglądając oferty strony Kaja-Meble.pl koniecznie trzeba zwrócić uwagę na imponujące szafy wnękowe na wymiar. Z powodzeniem zastąpić mogą one wszystkie szafy domowe w salonach i pokojach gościnnych, gdzie przechowujemy ubrania i przedmioty codziennego użytku. Szafy wnękowe mogą mieć formę przesuwaną lub być otwierane w tradycyjny sposób. Rozsuwane szafy będą optymalnym rozwiązaniem do wnętrz, gdzie nie można sobie pozwolić na obecność zbyt wielu mebli, przez których regularną eksploatację ilość wolnego miejsca wokół drastycznie ulega zmniejszeniu. Szafa wbudowana w ścianę i dodatkowo z przesuwanymi drzwiami właściwie nie zabiera z przestrzeni niczego, ale pozwala na kreatywne zagospodarowanie ściany – i to nierzadko na całej wysokości. liczba półek dostosowana jest do oczekiwań Klienta. Wiadomo, że im więcej ich będzie, tym większy zapanuje porządek w mieszkaniu. Tym oto sposobem wiele rzeczy codziennego użytku będziemy przechowywać w jednym miejscu, przez co wreszcie może się udać opanować domowy bałagan, na który wszyscy narzekamy.

Meble na wymiar dla małych kawalerek

Sklep Kaja-Meble.pl pomaga wszystkim, którzy pragną zachować wysoki poziom funkcjonalności i estetyki w mieszkaniach, gdzie możliwości eksperymentowania są nieco ograniczone. Dzięki temu, że meble na wymiar przybrać mogą postać zabudowy pod popularne sprzęty, dzieląc przy tym przestrzeń w niezwykle oryginalny i praktyczny sposób, trudno od razu skazywać tego typu projekty na niepowodzenie. Najważniejsze, by temat podejmowali fachowcy i konstruktorzy mogący pochwalić się wysokimi kwalifikacjami w dziedzinach technologii meblowej oraz projektowania wnętrz. Zamawiając meble na wymiar, można dopasować rodzaj łóżka, które codziennie będzie służyło do wypoczynku, skonstruować niebanalny stół lub dyskretne biurko do pracy, jeśli pracujemy w domu. Odpowiednio dopasowane meble na wymiar pozwolą przy minimalnych środkach stworzyć przytulny i praktyczny aneks kuchenny, gdzie każdy dla gości wyczaruje najpyszniejsze smakołyki na towarzyskie spotkania. Zabudowy pod piekarniki, blaty kuchenne oraz szafki narożne – to wszystko zdecydowanie ubarwi małe kuchnie ciasnych kawalerek.