Mobilny serwis tir – 3 powody dla których warto z niego korzystać

Każda firma transportowa dobrze wie jak bardzo irytujące potrafią być niespodziewane awarie samochodu ciężarowego, gdy ten jest w trasie. Aby szybko im zaradzić trzeba mieć albo dużo szczęścia i być w pobliżu warsztatu lub znaleźć dobry mobilny serwis tir. Oto 3 powody, które sprawiają, iż warto skorzystać z takiego rozwiązania. 

Mobilny serwis tir – czas to pieniądz

Nie ma lepszego powodu do tego by skorzystać z usługi takiej jak mobilny serwis tir w Końskich niż czas, a raczej jego oszczędność. W branży transportowej powiedzenie, że czas to pieniądz jest jeszcze bardziej znaczące niż w innych, gdyż opóźnienia mogą kosztować firmę naprawdę spore pieniądze. Dlatego korzystając z mobilnego serwisu tir można zredukować opóźnienie, a gdy się poszczęści to nawet wykonać daną trasę bez niego.

Nawet gdy okaże się, że naprawa na miejscu jest nie możliwa to dzięki temu, że mobilny serwis tir oferuje holowanie tir w Szczekościnach można oszczędzić mnóstwo czasu, gdyż samochód ciężarowy będzie mógł trafić błyskawicznie do warsztatu, gdzie zostanie jak najszybciej naprawiony i dalej będzie mógł na siebie zarabiać.

Mobilny serwis tir – szeroki zakres usług

Drugi powód, który sprawia, iż warto skorzystać z mobilnego serwisu tir to fakt, iż ma on naprawdę szeroką ofertę. Nie tylko działa przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę, ale też jest w stanie naprawić przeróżne usterki zaczynając od przebitych opon, a kończąc nawet na awariach jednostki napędowej. Inne naprawy wykonywane przez mobilny serwis tir dotyczą na przykład układu hamulcowego czy też pneumatycznego.

Mobilny serwis tir – dobre podejście do klienta

Dobry mobilny tir to także świetne podejście do klienta. Jego pracownicy przed podjęciem jakichkolwiek działań innych niż diagnostyka informują o tym jaki ma być zakres prac, co należy wymienić, a także mówią klientowi o tym ile taka naprawa będzie kosztować. Do tego do naprawy podejdą tylko za zgodą klienta. Dzięki temu można uniknąć niepotrzebnych kosztów.