Notesy spiralowane – praktyczny i stylowy gadżet firmowy

Notesy nadal uznawane są za jeden z najlepszych upominków od firmy. Są praktyczne i dzięki nim można łatwo zapisywać różne notatki i nie tylko. Również mogą być stylowym gadżetem, gdy będą miały atrakcyjny wygląd. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na modne teraz notesy spiralowane!

Dlaczego warto kupić notesy reklamowe ze spiralą?

Notes spiralowany to rodzaj notesu ze spiralą, dzięki której można łatwo kartkować jego strony. Takie notesy dostępne są w wielu wariantach do wyboru i można poddawać je również personalizacji, dzięki czemu świetnie nadają się one jako upominki firmowe dla klientów, pracowników czy dla partnerów firmy.

Atutem notesów ze spiralą jest ich użyteczność. Notesy tego typu są bardzo łatwe w użytkowaniu ze względu na metalową spiralę. Następnie, gdy jest to potrzebne, kartki można bez trudu wyrwać z notesu.

Różne formaty notesów spiralowanych powodują, że można także łatwo dobrać je do konkretnego zastosowania, na przykład do przygotowywania notatek w biurze lub poza nim.

Rodzaje notesów ze spiralą

Obecnie producenci oferują notesy spiralowane w wielu wariantach do wyboru. Na co warto się zdecydować?

Notesy spiralowane z miękką okładką

To jedne z najczęściej kupowanych notesów, które dzięki miękkiej okładce świetnie nadają się do użycia w biurze. Spirala w tego typu notesach może być zamocowana przy dłuższym albo krótszym boku.

Notesy spiralowane z twardą okładką

W tym przypadku okładka wykonana jest z utwardzonej tektury. Takie notesy spiralowane świetnie nadają się do przygotowywania notatek, tworzenia dzienników czy modnych teraz bullet journal, dlatego mogą być kapitalnym pomysłem na podarunek firmowy w modnym stylu. Twarda okładka zapewnia wtedy skuteczną ochronę dla kartek notesu.

Dodatkowo notesy spiralowane mogą być uzupełniane o różne akcesoria, na przykład mogą być to wkładki na notatki w okładkach czy gumki pozwalające na zamknięcie notesu.

Nadruk na notesie spiralowanym

Aby notesy spiralowane mogły skutecznie sprawdzać się w promocji firmy, poddawane są personalizacji przez wykonanie na nich nadruków.

Najprostsza personalizacja polega na wykonaniu nadruków na okładce notesu, jednak istnieje także możliwość wykonania indywidualnego projektu kartek w notesie, które mogą być uzupełnione o logo firmy lub inne nadruki.

Dla dodatkowego efektu estetycznego notesy mogą być uszlachetnione, na przykład ich okładka może być pokryta błyszczącą, matową lub satynową folią.

Gdzie zamówić notesy firmowe ze spiralą?

Zamówienia na notesy spiralowane można złożyć bezpośrednio na stronie internetowej producenta tego typu gadżetów.