Outsourcing procesowy, a pracownicy z Azji

Zatrudnianie pracowników z Azji jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem nie tylko w Polsce, ale również na zachodzie Europy. Sprawdza się tu doskonale zwłaszcza outsourcing procesowy, który pozwala na maksymalizację efektywności zasobów ludzkich i znaczne odciążenie przedsiębiorstwa, przy jednoczesnych zachowaniu możliwości jego dalszego rozwoju. Pracownicy z Azji (bisar.pl) zatrudnieni w ramach outsourcingu pracowniczego zostają w kraju dłużej, a ich praca wiąże się z mniejszymi rotacjami.

Pracownicy z Azji chętnie wybierani do pracy w Polsce

Pracownicy z Ukrainy, choć dalej bardzo popularni w polskich firmach, coraz częściej zastępowani są przez pracowników z Azji. Polscy pracodawcy, którym zależy na małej rotacji i dużej stabilności zatrudnienia chętnie wybierają pracowników z dalszego wschodu – rosnącą popularnością cieszą się między innymi pracownicy z Filipin, którzy doceniani są za sumienność, lojalność i przyjazne usposobienie. Pracownicy z Azji chętnie zostają w kraju na dłużej, dlatego szczególnie chętnie biorą udział w rekrutacjach w ramach outsourcingu procesowego, gdzie pełen nadzór nad ich wynikami pracy będzie miała Agencja Pośrednictwa Pracy, taka jak Bisar S.A..

Outsourcing procesowy zyskuje popularność w kraju

Wdrożenie outsourcingu procesowego w zakładach pracy klientów należy do sztandarowych usług Bisar. To rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność nie tylko w kraju, ale również na terenie Europy Zachodniej, gdzie Bisar równie prężnie działa. W ramach outsourcingu procesowego Bisar przejmuje całe linie produkcyjne lub wyznaczone procesy w przedsiębiorstwie Klienta i pełni 100% nadzór nad ich wydajnością oraz efektami. Wszystko zaczyna się już od rekrutacji długoterminowych pracowników z Azji, ale na tym nie kończy się współpraca z Agencją, ponieważ Bisar zajmuje się również pełną obsługą prawną pracowników z Filipin, a także kwestią legalizacji ich pobytu i pracy w Polsce, pomocą w dotarciu do kraju, zakwaterowaniem, szkoleniami, badaniami lekarskimi i pełną obsługą kadrowo-płacową. Takie rozwiązanie pozwala nam przyspieszyć czas wdrażania nowych pracowników oraz zminimalizować ich rotacje, a ponadto zwiększyć wydajność całych procesów, którymi zarządzamy.

Pracownicy z Azji i outsourcing procesowy – przewaga Bisar

Wypracowaliśmy liczne autorskie rozwiązania, które pozwalają nam być nie o krok, a o kilka kroków przed konkurencją. Należy do nich przede wszystkim autorski system rekrutacji, system RCP do monitoringu czasu pracy, a także zaawansowane rozwiązania technologiczne, rozliczeniowe oraz prawne. Płynnie przechodzimy od współpracy opartej o model APT do współpracy w formule outsourcingu procesowego, co pozwala nam maksymalizować wydajność pracy Azjatów oraz wyjątkowo skutecznie zarządzać powierzonymi nam procesami w przedsiębiorstwie.