Paralotnia – Skrzydła Ikara

Paralotnia – Skrzydła Ikara
Paralotnia – Skrzydła Ikara

Czy marzysz czasami aby wzbić się w niebo jak ptak? Poczuć wiatr we włosach i niesamowitą energię która zapewne istnieje tam, wysoko pod niebem? Czy nie fascynuję cię ludzie którzy jak kolorowe motyle pojawiają się od czasu do czasu nad twoją głową? Nie zastanawiasz się, jak to jest popatrzeć na świat z lotu ptaka, nie pragniesz mieć skrzydła?

Wiesz, że skrzydła to raczej marzenie Ikara który nie przeniósł sił na zamiary, ale pomyśl, jest coś co mogłoby choć po części zrekompensować ci ich brak. Szkoła paralotniowa. Możesz stać się naszym uczniem. Zapewniamy sprzęt, systemy ratunkowe i wykwalifikowaną kadrę szkolącą. Mówią,że paralotniarstwo to sport dla odważnych, ale też dla tych którzy chcą pokonać strach. To dobry sposób. Sposób na oderwanie się od strachu, od jego korzeni. Sposób doskonały.

Ci którzy raz spróbowali, chcą więcej i więcej. Przestrzeń okazała się być dla nich oddechem i frajdą nie z tej ziemi. To sport amatorski choć są i tacy którzy regularnie biorą udziały w zawodach krajowych i zagranicznych. Z czasem można zdobyć uprawnienia instruktorskie. Zero obaw, pełen komfort psychiczny, zaufanie w zdobyte umiejętności i oddanie się marzeniom.

W cenie kursu mamy: dojazd na miejsce szkoleń, dostęp do rożnych stoków szkoleniowych w zależności od kierunku wiatru,doświadczenie instruktorskie, wiedzę na temat paralotniarstwa zdobywaną latami i z pasją. Tym wszystkim chcemy się z tobą podzielić. Znajdź czas. Wzbij się ponad schematy.