Pierwsza randka

W dobie powszechnej komputeryzacji i kiedy głównym sposobem spędzenia wolnego czasu stała się gra na komputerze i surfowanie po internecie młodzi ludzie mają często problem gdzie iść na randkę. Najgorzej jest kiedy nie znamy jeszcze dobrze drugiej osoby i nie mamy pojęcia o jej upodobaniach. Najlepiej jest więc na pierwszą randkę zaprosić dziewczynę w miejsce neutralne, gdzie będzie czuła się bezpieczna wśród ludzi – pub, restauracja, kawiarnia. Miejsce gdzie spokojnie można porozmawiać i poznać druga osobę. Żadna inteligentna kobieta nie zgodzi się na pierwszą randkę w domu czy w ustronnym miejscu z nieznanym mężczyzną.

Kino, teatr itd. są dobre na późniejsze randki, nie sprzyjają bowiem swobodnej konwersacji. Jeśli wiemy jakie zainteresowania ma dziewczyna, można postarać się zaskoczyć dziewczynę miejscem nie standardowym np. wyścigi gokartami, kręgle, wesołe miasteczko, pokazy lotnicze czy koncert jej ulubionego zespołu. Większość kobiet lubi też spacery, na których można pokusić się o zaproszenie na gofry czy lody. Jeśli znamy dobrze miasto, można wykazać się wiedzą i zabrać ją w różne ciekawe miejsca.

Jeśli dziewczyna uprawia jakiś sport można zaprosić ją np. na wspólne bieganie. Stwarza to mocną więź, pokazuje, że mamy podobne zainteresowania i preferujemy podobny styl życia. Najważniejsze jednak dla każdej kobiety jest okazywanie jej zainteresowania i sprawienie, by poczuła się wyjątkowa i adorowana niezależnie od miejsca w które ją zabierzemy. Warto być szczerym i nie udawać nikogo innego bo prędzej czy później wyjdzie nasza prawdziwa natura.