Piszesz bloga – zarabiasz pieniądze

Piszesz bloga - zarabiasz pieniądze

Zauważyłeś ile nowych blogów blogów pojawiło się ostatnio w sieci?a ile już jest? Ludzie piszą dużo i o wszystkim. Kim są blogerzy? To znawcy tematu, czy zwykli amatorzy? Ludzie z pasją? Czy szaleńcy myślący, że samo pisanie wystarczy aby na nim zarobić?

Pomożemy ci rozwinąć skrzydła. To bywa trudne zwłaszcza dla zupełnych nowicjuszy. Sam blog może mieć nie lada tematykę, możesz prowadzić profesjonalne lekcje angielskiego, mogą to być korepetycje z języka polskiego. Ważne jednak jest jaki masz sposób na zarobek? W jaki sposób pobierać opłaty, jak rozreklamować swojego bloga. Jak sprawić żeby nie utonął w blagierskim morzu a raczej wielkim oceanie?

My wiemy i chętnie podzielimy się wiedzą. Wiemy czy warto zakładać własnego bloga, czy pisać w serwisie blogowym, czy pisać codziennie czy raz na jakiś czas. Programy partnerskie, zarabianie na linkach dla ciebie brzmi to obco, dla nasz to chleb powszedni. Zaufaj nam. Nauczymy cię zarabiać na blogu. Bo samo pisanie bloga a zarabianie na nim to dwie rożne rzeczy. My wiemy na czym polega różnica.

Przede wszystkim tą różnicą będzie fakt, że na twoje konto zaczną wpływać realne kwoty pieniężne, początkowo nie będą to kolosalne sumy ale blog działa na zasadzie procesu: krok po kroku, ale ciągle do przodu. To twój produkt, musi mieć dobrą reklamę, swoją cenę a co najważniejsze- odpowiednich odbiorców. Masz pomysł na bloga, a może już go prowadzisz. Zapisz się na nasze szkolenie. Zacznij zarabiać konkretne pieniądze.