Pływać każdy może

Pływać każdy może
Pływać każdy może

Ile to już razy próbowałeś nauczyć się pływać? Ani razu? Za każdym razem kiedy o tym pomyślisz drżysz ze strachu i masz wizję swojej katastrofy tuż po zamoczeniu nóg w wodzie? Nie wiesz nawet skąd ten nieopanowany strach przed wodą? Przed zanurzeniem się w niej? Masz już dość tego stanu ale jednocześnie nie wiesz jak się od niego uwolnić.

Jesteśmy. I pomożemy Ci. Wykwalifikowana kadra, ratownicy w pogotowiu, wszyscy zajmiemy się tobą tylko po to abyś nam zaufał i przełamał pierwsze lody którą skruszą tafle na jeziorze abyś mógł się w nim spokojnie bezpiecznie zanurzyć.

Zaczynamy niekonwencjonalnie bo od nauki pływania na sucho. Wszystko zaczyna się od strachu a my razem z tobą pomożemy ci go pokonać. Zobaczysz , ze to proste. Nie daj sobie wmówić, że potrzebujesz długoletniej terapii, albo natychmiastowej terapii szokowej. My działamy inaczej – zaprzyjaźniamy cię z wodą, jeziorem i morzem.

Dowód? A czy nie najlepszym dowodem będą ludzie którzy tak jak ty obawiali się zanurzenia stopy w jeziorze a obecnie nurkują w wielkich oceanach świata? Strach ma krótkie nogi, my je podcinamy a tobie doprawiamy skrzydła.

Stajesz się wodnym stworzeniem, woda to twój żywioł. Zamieniamy strach na spokój, spokój staje się się twoim żaglem a ty ruszasz na otwarte morze. Nauka pływania prowadzona przez nas kryje coś więcej niż same umiejętności, to nauka oswojenia z wodą, to nauka życia w zgodzie z wodą, jej żywiołem, jej energią, jej magią.