Aktualna sytuacja na świecie zniszczyła gospodarki na całym świecie. Powolny powrót do normalności jest już zauważalny. Nie od dziś wszyscy możemy chodzić po ulicach. Za niedługo będziemy już mogli poruszać się bez maski. Niedawno przecież nie można było legalnie wejść do lasu co było bardzo problematyczne dla ludzi na wsi.

Branża call girl również silnie zastopowała w trakcie obecnej pandemii. Do dziś niestety nie mogą wrócić na ulice, ale w Polsce, jak wiadomo, najwięcej dziewczyn można znaleźć w ogłoszeniach towarzyskich w internecie. Bogate zbiory usług w sex ofertach na pewno zaskoczyła nie jednego. To dzięki prostytucji w internecie prostytucja w Polsce całkowicie nie znikła.

Trudność w komunikacji, czyli swobodnym poruszaniu sprawiła również, że prostytutki które reklamują się w internecie przestały podróżować między miastami. Na najpopularniejszych portalach ogłoszeń towarzyskich w internecie można było zauważyć nie tylko deficyt ale i również zmniejszoną rotacje dziewczyn. Czytając większość anonsów erotycznych od razu można było zauważyć, że i dziewczyny mocno walczą z koronawirusem. Mydło dezynfekcyjne, ręczniki prane w wysokiej temperaturze to norma u dziewczyn. Co więcej, wiele z nich informuje na wstępie swojej sex oferty, że przyjmuje wyłącznie stałych klientów. Łącząc to z deficytem dziewczyn mężczyźni obecnie przechodzili ciężki okres swojego życia pełnego ograniczeń. Oprócz ograniczonej wolności mieliśmy ograniczenie z dostępem do przyjemności życia, które jak wiadomo są istotne dla zdrowia psychicznego. Negatywne skutki na zdrowiu psychicznym to nie tylko poprzedni już odwołany brak możliwości spacerów, spędzania czasu na świeżym powietrzu, ale i również brak dostępu do sex usług polskich dziewczyn.

Powszechne w społeczeństwie jest postrzeganie sexu i różnych fetyszów jako negatywnie. Jenak w rzeczywistości stanowi to jeden z fundamentów prawidłowego zdrowia psychicznego. Także po obecnym kryzysie negatywne skutki to nie wyłącznie skutki gospodarcze, zdrowotne tych, którzy zachorowali ale również psychiczne u tych którzy nie zachorowali. Analizując liczbę ogłoszeń w internecie na najpopularniejszych portalach sex ofert śmiało można stwierdzić że sytuacja jest bliska lub nawet taka sama jak przed epidemią np w styczniu. Coraz więcej dziewczyn podróżuje między miastami dzięki czemu zawsze można natrafić na ogłoszenie nowej dziewczyny w dużym mieście. Monotonia nie jest przecież nigdy wskazana a każdy lubi sobie urozmaicać zabawy łóżkowe. Sytuacja wygląda nieco gorzej w mniejszych miastach i małych miasteczkach gdzie zwykle trudno natrafić na dziewczynę z pełnym wachlarzem usług seksualnych takich jak GFE, anal czy namiętne pocałunki. Obserwując wpisy użytkowników na portalu gdziestoja.pl nie można stwierdzić aby dziewczyny wróciły gdziekolwiek do pracy przy drodze. Jednak już niebawem gdy zostanie zdjęty obowiązek noszenia maseczek sytuacja i tam na pewno wróci do normalności.