Ranking bukmacherów dla doświadczonych typerów

bukmacherski ranking

Doświadczeni gracze, a właściwie profesjonaliści utrzymujący się z gry, korzystają najczęściej z handicapu azjatyckiego, który pozwala wygrać naprawdę duże pieniądze. Jeśli chodzi o wybór bukmacherów to biorą pod uwagę przede wszystkim limitowanie stawek, dostępne bonusy i programy lojalnościowe, a także choćby okazjonalną możliwość gry bez podatku. Warto zauważyć, że tworzony jest także ranking bukmacherów, którzy cieszą się największą popularnością wśród graczy. Można to zauważyć choćby na podstawie liczby obserwujących na Facebooku czy Twitterze. Biorąc pod uwagę wszystkie te kryteria, przedstawiamy ranking bukmacherów dla doświadczonych typerów.

Miejsce 1: Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Pierwsze miejsce w rankingu bukmacherów dla doświadczonych graczy zajmuje Fortuna. U tego bukmachera możliwa jest najwyższa wygrana, jeśli chodzi o pojedynczy zakład. Limit wynosi tu 600 tys. zł. To już wystarczający powód, by zainteresowali się tym bukmacherem doświadczeni typerzy. Fortuna oferuje w Polsce legalne zakłady online i live najdłużej, stąd zdążyła już zdobyć odpowiedni prestiż i renomę. W Fortunie jest możliwość założenia również konta tymczasowego. W tym przypadku limit wygranej wynosi 2280 zł. Założenie konta tymczasowego nie wymaga skanu dowodu osobistego. Fortuna dysponuje bogatą ofertą obstawiania kilkudziesięciu dyscyplin sportu i e-sportu, a także zakładów specjalnych i live.

Miejsce 2: eToto

bukmacherski rankingWielu graczy zwraca uwagę na oferty specjalne w zakładach bukmacherskich. Ranking to odzwierciedla, gdyż drugie miejsce zajmuje w nim eToto. Poza szybką rejestracją, która chwalona jest przez użytkowników, warto zwrócić uwagę na dodatkowe udogodnienia. Gracze doceniają zakłady specjalne, a także ligę VIP, gdzie można wygrać ciekawe bonusy i nagrody, a także większe pieniądze. Doświadczeni gracze potrzebują przede wszystkim rzetelnych źródeł informacji, a to gwarantuje im eToto, które posiada bogatą bazę danych i statystyk sportowych. Dzięki temu typerzy mogą lepiej analizować swoje zakłady i umiejętnie wyszukiwać surebety, na których mogą dobrze zarobić, przynajmniej do czasu ustanowienia limitu indywidualnego.

Miejsce 3: LV BET

Ciekawą propozycję dla doświadczonych graczy ma LV BET. Tutaj można założyć konto tymczasowe, gdzie limit wygranej wynosi 300 tys. zł. Pomimo, że konto nosi nazwę „tymczasowe” to jego ważność jest nieograniczona. Limit stawek wynosi tu 5200 zł. Można jednak odblokować limity zakładając konto stałe. Jednak dla osób, które chcą szybko i bez konieczności wysyłania skanu dowodu założyć konto, by wypróbować ofertę kolejnego bukmachera, konto tymczasowe jest dobrym rozwiązaniem, nawet jeśli posiadają już spore doświadczenie. U tego bukmachera można również realizować błyskawiczne wypłaty, które są na koncie w ciągu 10 minut.

Miejsce 4: STS

bukmacherzy rankingSTS to największy potentat wśród zakładów bukmacherskich. Ranking dla doświadczonych typerów plasuje go na czwartym miejscu. Posiada największe udziały w rynku, jednak również dla graczy ma wiele do zaoferowania. Przede wszystkim podążając za Fortuną oferuje możliwość bardzo wysokiej maksymalnej wypłaty z pojedynczego zakładu, a mianowicie – 500 tys. zł. Oferuje także LiveChat dla użytkowników, który dostępny jest przez całą dobę. STS podobnie jak konkurenci oferuje konto tymczasowe z szybką rejestracją, gdzie występuje wyżej wymieniony limit wygranej. Limit stawek wynosi tu 5 tys. zł, ale można go odblokować zakładając konto stałe.

Miejsce 5: TotalBet

TotalBet to nowy legalny bukmacher, który licencję otrzymał w ubiegłym roku. Mimo krótkiego stażu już cieszy się popularnością i zaufaniem graczy. W naszym rankingu zajmuje 5 miejsce. Także u tego bukmachera można założyć konto tymczasowe bez skanu dowodu osobistego. Nałożony limit wygranej wynosi w tym przypadku 150 tys. zł. Nie jest to jednak konto bezterminowe i ważne jest przez 90 dni. Posiada bogatą ofertę na ponad 25 dyscyplin sportowych. Z pewnością warto wypróbować jego ofertę będąc doświadczonym graczem.

Każdy legalny bukmacher może być korzystną opcją dla doświadczonego typera pod warunkiem, że nie nakłada zbyt dużych limitów, a także późniejszych limitów indywidualnych w przypadku wygranej. Im później taki limit jest przyznawany, tym bukmacher lepiej oceniany jest przez typera.