Telebimy – wynajem na imprezy outdoorowe

Telebimy to wielkoformatowe ekrany o wysokiej jasności świeżenia i doskonałej szczelności. Takie nośniki obrazu sprawdzają się idealnie na imprezach na świeżym powietrzu. Nieważne, czy są to wydarzenia o charakterze sportowym, kulturalnym czy społecznym: każdy event zyska znacząco, gdy jego uczestnicy będą mieli możliwość śledzenia wydarzeń na telebimie.

Telebimy cechują się doskonałą jakością obrazu, dzięki czemu nawet przy dużym nasłonecznieniu widoczność przekazu na telebimie jest bardzo dobra. To ekrany szczelne, których właściwości pozwalają na wykorzystanie ich nawet w trakcie gorszej pogody, jak opady deszczu lub śniegu. Wielki format telebimów gwarantuje, że nawet w ogromnym tłumie wszyscy uczestnicy wydarzenia są w stanie śledzić na bieżąco to, co się dzieje. Każdy fan muzyki czy kibic w najdalszym zakątku stadionu czuje się częścią przedstawienia, bo widzi jak na dłoni rozgrywkę sportową na boisku czy koncert na scenie poprzez przekaz na telebimie.

Jak można wykorzystać telebimy? Można wynająć ekrany outdoorowe na wszelkie eventy, wydarzenia, spotkania odbywające się w przestrzeni otwartej z dużą liczbą uczestników. Wszystko zależy od potrzeb klienta – wydarzenia o charakterze sportowym, kulturalnym, społecznym, czy nawet religijnym wymagają często pokazywania przekazu na ekranach. Telebim ma funkcje transmisji obrazu z kamer usytuowanych blisko głównego miejsca akcji danego wydarzenia, a także może wyświetlać elementy graficzne, klipy, animacje.

Telebim na wydarzeniach potęguje emocje jego uczestników, pozwalając im czuć się w centrum akcji. Zwiększa dynamikę odbioru, a także poprawia doznania wizualne widowisk multimedialnych. Uchwycony na nich, powiększony obraz dociera do wszystkich zainteresowanych i na trwałe zapada w pamięć.

Szczególnie polecamy wynająć telebimy:

  • Do stref kibica jako środek transmisji telewizyjnej podczas wysokiej rangi wydarzeń sportowych, jak mistrzostwa w siatkówce, piłce nożnej, puchar świata skokach narciarskich etc.
  • Na koncerty odbywające się na świeżym powietrzu z tysiącami uczestników, by poprawić widoczność sceny
  • Na imprezy sportowe na otwartych stadionach, jak mecze piłki nożnej, żużlu etc.