Co to jest serwis Sachs?

serwis sachs

Dysonując różnego rodzaju pojazdami szynowymi, musimy zadbać o ich odpowiedni stan techniczny. Dzięki temu zagwarantujemy bezpieczeństwo przewożonego towaru, jak również zminimalizujemy ryzyko wystąpienia usterek oraz poważniejszych awarii. Jedną z najbardziej obciążonych części są amortyzatory kolejowe. Pracują one w bardzo trudnych warunkach, są mocno obciążone, do tego przenoszą bardzo dużo naprężeń.


Firmy, które głównie zajmują się kompleksowym transportem towarów na większe odległości, coraz chętniej wykorzystują do tego nie flotę samochodową, ale pojazdy szynowe. Zalety takiego rozwiązania są oczywiście bardzo ważne. Koleją można przetransportować bardzo duże ilości, różnorodnych towarów. Do tego transport odbywa się w kontrolowanych warunkach. Bez problemu można przewozić towary o dużej masie.

Jednym z tych elementów, które są szczególnie narażone na uszkodzenia, są amortyzatory kolejowe. Ich serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym zajmuje się firma https://renz.pl/.

Serwis amortyzatorów kolejowych Sachs


Jeżeli zdecydowanie zależy nam na tym, aby bez żadnych problemów móc transportować wszystkie typy towarów, konieczny jest regularny serwis sprzętu, w tym właśnie amortyzatorów kolejowych. Tym zajmuje się serwis Sachs.

Oferta doświadczonego serwisu może obejmować takie czynności, jak:

– wykonywanie kompleksowych przeglądów amortyzatorów kolejowych,
– przeprowadzenie pełnej diagnostyki,
– wykonywanie napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych,
– szczegółowa regeneracja amortyzatorów,
– sprzedaż części zamiennych.

Jak widać z powyższego zestawienia, oferta serwisu musi być po prostu kompleksowa, aby firma, która się do nas zgłasza, nie musiała szukać kolejnego serwisu. To bardzo ważne, pozwala budować zaufanie z klientem.

Zobacz także: https://iksmag.pl/jakie-zalety-ma-odpowiednio-serwisowany-retarder/

Dlaczego serwis Sachs jest ważny?


Przede wszystkim pojazdy szynowe są coraz częściej wykorzystywane do transportu, a co za tym również idzie – poddawane maksymalnym obciążeniom. Pracują również często w trudnych warunkach, dlatego są narażone na uszkodzenia.

Amortyzatory kolejowe to ten element wyposażenia podwozia, które ma realny wpływ na to, jaki jest komfort jazdy. Amortyzator przenosi naprężenia, które powstają w wyniku kontaktu kół z nierównym terenem, niwelują wszystkie drgania, które mogą w takich warunkach doprowadzić do przesunięcia się ładunku, albo kontenera.

Korzystanie z pomocy doświadczonego serwisu na pewno sprawi, że pojazdy szynowe będą funkcjonować dokładnie tak, jak należy.