Mezoterapia igłowa – na czym polega ten zabieg?

mezoterapia iglowa

W nowoczesnych salonach kosmetycznych można zrealizować wiele upiększających zabiegów. Są one realizowane przez doświadczonych pracowników, do tego używa się wysokiej jakości sprzętu. Popularne zabiegi są bezpieczne i warte swojej ceny. Czasami robi się je jednorazowo, czasami trzeba powtarzać.

Mezoterapia igłowa – co to za zabieg?

Jednym z popularniejszych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało jest mezoterapia igłowa na Targówku. Klientki korzystają z pojedynczych zabiegów lub całej serii, żeby osiągnąć jak najlepsze efekty. Idealnie byłoby odwiedzić gabinet około sześciu albo i więcej razy. Mezoterapię może wykonać sobie prawie każdy, choć istnieją pewne przeciwskazania.

Z uwagi na niewielki ból lub dyskomfort spowodowany nakłuwanie skóry, mezoterapia igłowa na Targówku wykonywana jest w delikatnym znieczuleniu. Efekty są widoczne dość szybko. Skóra na twarzy lub innym obszarze staje się wizualnie gładsza i pełna blasku. Osoba może wydawać się młodsza, świeża i wypoczęta.

Gabinet kosmetyczny – czy każdy oferuje mezoterapię?

Z uwagi na dużą popularność zabiegu mezoterapii, można go wykonać np. w salonie Beautyfull By Małgorzata Bliwert. Obecnie to jedna z podstawowych pozycji w ofercie każdego salonu. Warto wybrać gabinet, który cieszy się najlepszymi opiniami wśród klientów. Ceny zabiegu w różnych placówkach bywają zbliżone.

Podstawą prawidłowo wykonanej mezoterapii igłowej są cienkie igły, które mogą dotrzeć do głębszych warstw skóry. Po dotarciu w odpowiednie miejsce przez igły wstrzykiwane są różne substancje odżywcze. Dzięki iniekcji substancje te nie muszą być podawane na warstwę zewnętrzną skóry, tylko głębiej.

Medycyna estetyczna – z jakich zabiegów warto korzystać?

Nie wszystkie zabiegi medycyny estetycznej są tak bezpieczne, jak mezoterapia. Będąc w gabinecie można zdecydować się na przykład na zabiegi hifu na Targówku, ale poważniejsze czynności wymagają udziału chirurga plastycznego. Trzeba zapoznać się z ofertą i wymaganiami – nawet profesjonalna kosmetyczka nie jest chirurgiem.

Podsumowując, mezoterapia igłowa to zabieg polegający na wstrzyknięciu do głębszych warstw skóry składników odżywczych.