Co oferują smartfony do 1000 zł?

telefon smartfon

Zakup nowego smartfonu to inwestycja. W końcu jest to sprzęt, który okazuje się przydatny w codziennych obowiązkach. Telefon przydaje się w domu, szkole, pracy czy również w czasie wolnym. Czy jednak smartfony do 1000 zł to opłacalna inwestycja? Sprawdź, jakie modele urządzeń z tej kategorii warte są Twojej uwagi.

Smartfony do 1000 zł czy droższe?

Jeżeli zastanawiasz się, czy tanie telefony to dobra inwestycja, to koniecznie musisz wiedzieć, że w tym przedziale cenowym nie brakuje ciekawych modeli, które cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników.

Są to smartfony, które nie tylko robią dobre zdjęcia, ale wyróżnia je również szereg innych ciekawych funkcji i technologii, dzięki którym możesz korzystać z nich zarówno podczas pracy, jak i w czasie wolnym. Jakich? Wiele zależy oczywiście od wybranego modelu, ponieważ każdy smartfon ma nieco inne parametry oraz inne cechy szczególne.

Tanie telefony nie powinny kojarzyć Ci się ze słabymi urządzeniami, które okazują się przydatne tylko podczas dzwonienia czy pisania wiadomości.

Co może zaoferować nam telefon do 1000 zł?

Telefon do 1000 zł powinien być urządzeniem, które dobierzesz według indywidualnych potrzeb. Zacznij od określenia, które funkcje smartfona są dla Ciebie najważniejsze i z których nie chcesz rezygnować. To znacząco pomaga przy ostatecznym wyborze sprzętu.

Wśród telefonów do 1000 zł znajdziesz jednakowo te z dużym wyświetlaczem, o ciekawym designie, oferujące dobrej jakości aparaty z optyczną stabilizacją obrazu, pojemną baterią, Nightografią, jak i z 8-rdzeniowym procesorem. Obecność konkretnych funkcji, technologii czy innych parametrów zależy od wyboru konkretnego modelu.

Telefon Samsung do 1000 zł – czy to możliwe?

Jeżeli interesuje Cię telefon Samsung do 1000 zł lub w okolicach tej kwoty, to w tej kategorii znajdziesz kilka ciekawych propozycji. Do wyboru są modele zarówno z serii Galaxy A, jak i Galaxy M. Jedne kupisz do 1000 zł, a za inne zapłacisz nieco więcej. Które smartfony w szczególności powinny zwrócić Twoją uwagę?

Najlepszym przykładem tego, jak można połączyć niską cenę z dobrą jakością, jest Samsung Galaxy A14, czyli telefon, który oferuje minimalistyczny design i ciekawą kolorystykę. Cztery obiektywy sprawdzają się podczas fotografowania różnych scen – krajobrazy uwiecznisz ultraszerokim aparatem z pełnym spektrum kolorów (50 MP), a do selfie sprawdzi się przedni aparat (13 MP). Nie można zapominać również o obecności obiektywu makro. Ten model posiada nie tylko wytrzymałą baterię*, ale również 8-rdzeniowy procesor.

Drugą propozycją jest Galaxy M34 5G, choć za niego zapłacisz nieco więcej niż 1000 zł. Jest to smartfon z wyświetlaczem 6,5″ FHD+ Super AMOLED 120 Hz. Również posiada 8-rdzeniowy procesor. Tak jak w poprzednich wariantach, tutaj także znajdziesz aż 4 różne obiektywy, które umożliwiają wykonywanie zdjęć wysokiej jakości. Nie można jednak nie wspomnieć o wytrzymałej baterii**, z której również słynie Galaxy M34 5G.

*Pojemność znamionowa to 4900 mAh. Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników. Oszacowane na podstawie średniego profilu użytkowania opracowanego przez Strategy Analytics. Niezależnie ocenione przez Strategy Analytics między 2022.12.19 a 2023.1.6 w Wielkiej Brytanii z przedpremierowymi wersjami SM-A146 z ustawieniami domyślnymi przy użyciu sieci LTE i 5G Sub6.

**Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych. Wartość typowa to szacunkowa wartość średnia uwzględniająca odchylenia w pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa wynosi 5830 mAh.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.