Czy złote kolczyki pasują tylko do eleganckich stylizacji?

kolczyki zlote

Eleganckie stroje pięknie komponują się z równie eleganckimi dodatkami, np. w postaci biżuterii. Na ważne okazje warto wybierać złote wyroby jubilerskie, które poskreślają dobry gust osoby, która je nosi. Złote kolczyki stanowią jednak świetny wybór nie tylko do eleganckich stylizacji. Jak najbardziej można je łączyć również z nieco bardziej casualowymi ubraniami. W artykule podpowiadamy, kiedy najlepiej zakładać kolczyki wykonane ze złota.

Złoto to klasa sama w sobie – pasuje przede wszystkim na ważne wyjścia i pięknie komponuje się z eleganckimi stylizacjami. W związku z tym kolczyki wykonane z tego materiału są najchętniej wybierane na uroczystości rodzinne czy kolacje biznesowe. Pracownik sklepu jubilerskiego Fugart mówi: Złoto podkreśla atuty różnej urody. Pasuje do większości typów wyglądu, w związku z czym produkowane z niego wyroby cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Złote kolczyki na co dzień

Pomimo swojej elegancji złote kolczyki jak najbardziej pasują również na co dzień. Stanowią doskonały wybór do pracy, na spacer czy na randkę. Możesz je nosić, nawet jeśli przez cały dzień zostajesz w domu lub wychodzisz jedynie do sklepu. W takiej sytuacji doskonale sprawdzają się krótkie modele, które nie przeszkadzają w wykonywaniu codziennych obowiązków. Wybierając je, zachowasz wygodę, a jednocześnie zyskasz piękny wygląd i będziesz mogła czuć się elegancko. Krótkie kolczyki złote są dostępne w różnych wersjach, więc na pewno każda klientka znajdzie model odpowiedni dla siebie.

Na jakie okazje pasują długie kolczyki złote?

W przeciwieństwie do kolczyków krótkich, długie modele złote nie są wskazane na co dzień. Mogą bowiem przeszkadzać w wykonywaniu codziennych czynności. Nie są odpowiednie również do pracy fizycznej, gdyż łatwo można je uszkodzić. Zdecydowanie nie poleca się ich także na zajęcia sportowe, gdyż mogą stanowić niebezpieczeństwo. Najlepiej sprawdzają się na ważne okazje. Pięknie prezentują się w połączeniu z eleganckimi stylizacjami. Kobiety chętnie noszą je do wieczorowych sukienek czy wyjściowych garniturów. Ozdobiona z ich pomocą stylizacja zwraca na siebie uwagę, nie można przejść obok niej obojętnie. Złote kolczyki, zwłaszcza modele długie, połyskujące w uszach dodają całości niesamowitego uroku.