Jakie naszyjniki określamy mianem celebrytek?

Naszyjnik celebrytka to delikatna biżuteria, składająca się zazwyczaj z prostego łańcuszka i dekoracyjnej zawieszki. Tego typu ozdoby stały się modne najpierw wśród gwiazd i właśnie temu zawdzięczają swoją nazwę. Celebrytki jednak szybko zyskały popularność nie tylko na czerwonym dywanie i wybiegach mody, ale zaczęły być noszone przez kobiety na całym świecie. Jeśli nie wiesz jeszcze, jak wygląda naszyjnik celebrytka, zapraszamy do lektury poniższego artykułu!

Jak wygląda naszyjnik celebrytka?

Nawet jeśli nie wiesz, jak wygląda celebrytka, to z pewnością widziałaś ją na szyi przyjaciółki lub koleżanki z pracy, a być może nawet masz taki naszyjnik we własnej kolekcji. Naszyjnik typu celebrytka zbudowany jest z delikatnego łańcuszka oraz drobnej zawieszki. Łańcuszek celebrytki jest zazwyczaj dość długi, od 40 do 45 cm. Może posiadać regulację, pozwalającą na dostosowanie długości do upodobań.

Jak informuje ekspert z hurtowni biżuterii Shop Colibra: celebrytki mogą być srebrne lub złote. Łańcuszki są zazwyczaj delikatne, o prostym splocie. Zawieszki celebrytek wykonane są ze srebrnej lub złotej blaszki. Mogą mieć dowolny kształt. Dużą popularnością cieszą się zawieszki w formie serc, kwiatów czy listków. Chętnie wybierane są także motywy zwierzęce, takie jak psie łapki, motyle czy ważki.

Naszyjnik celebrytka to subtelna biżuteria, która pasuje właściwie każdej kobiecie. Różnorodność zawieszek sprawia, że każda znajdzie odpowiednią ozdobę dla siebie.

Do jakich stylizacji najbardziej pasuje celebrytka?

Uniwersalność łańcuszków z zawieszką dotyczy nie tylko tego, że pasują one właściwie wszystkim kobietom, ale również tego, że celebrytki mogą być noszone do niemal wszystkich stylizacji. Naszyjnik celebrytka dobrze prezentuje się w połączeniu z codziennym strojem, na przykład gładką bluzką czy białą koszulą. Świetnie wygląda ze swetrem z dekoltem w serek, a także z żakietem. Może stanowić dopełnienie eleganckiej kreacji na specjalną okazję. Celebrytka pasuje bowiem do wieczorowych sukienek, a nawet do sukien ślubnych.

Naszyjnik celebrytka to bardzo kobieca biżuteria, którą warto mieć w swojej kolekcji. Pasuje bowiem do wielu stylizacji, na wszystkie okazje. Naszyjnik ten pięknie podkreśla szyję i dodaje blasku. Jest jednocześnie delikatny i subtelny. Przyciąga wzrok, ale nie przytłacza. Jednym słowem – celebrytka stanowi doskonałe dopełnienie każdej kreacji!