Zachwycają ekskluzywnym, nowoczesnym wyglądem, a w swoich wnętrzach skrywają wiele rozwiązań zaprojektowanych po to, żebyś mógł pozbyć się bólu i niepotrzebnych napięć. Ale jakie dokładnie techniki masażu realizują fotele masujące marki Casada i jak wpływają one na samopoczucie osób z nich korzystających?

Ugniatanie, wałkowanie, a może kompresja?

W ofercie marki Casada zajmują miejsce najważniejsze i są jej najbardziej zaawansowanymi technologicznie urządzeniami. Swoim wyglądem mogą przypominać nowoczesne meble, ale wystarczy tylko je uruchomić, by przekonać się, że mogą zaoferować znacznie więcej. Mowa o niesamowicie odprężającym masażu całego ciała, podczas którego można mieć wrażenie, jakby poszczególne jego partie znalazły się pod opieką prawdziwego masażysty. Fotele do masażu niemieckiego producenta realizują kilka technik masażu, stanowiących połączenie tradycyjnych metod zaczerpniętych z medycyny Wschodu z najnowszymi osiągnięciami.

W fotelach przeznaczonych do masażu realizowane są więc techniki, takie jak ugniatanie, wałkowanie, ostukiwanie i oklepywanie. Każda z nich naśladuje ruchy dłoni profesjonalnego masażysty. Jednak fotele nigdy się nie męczą, a wszystkie sesje z ich udziałem są równie skuteczne i przyjemne. Co więcej, te urządzenia umożliwiają wykonanie masażu dodatkową techniką, która jest stosowana w medycynie sportowej i terapii kręgosłupa (kompresja) oraz wibracyjną wprowadzającą ciało w miarowe drgania. Do dyspozycji użytkowników jest także funkcja nieważkości (pozycja Zero Gravity), zainspirowana badaniami prowadzonymi przez NASA.

W jaki sposób te techniki wpływają na ciało?

W zależności od wybranego modelu fotele masujące Casada różnią się liczbą dostępnych technik i programów automatycznych, dlatego też przed zakupem warto dokładnie zapoznać się z ich opisem. Dla porównania – dzięki ugniataniu zmniejsza się napięcie mięśni, a ich ból staje się mniej dotkliwy, z kolei efektami kompresji są poprawa krążenia kwi i limfy i szybsza regeneracja po wymagających ćwiczeniach czy wielu godzinach spędzonych przy biurku. By ułatwić sobie wybór fotela oferującego konkretne możliwości, warto skorzystać z fachowego wsparcia specjalistów. Znajdziesz ich, odwiedzając stronę internetową Casada.pl lub jeden z salonów firmowych.

Wybierając odwiedziny w salonie firmowym, zyskasz możliwość przetestowania dostępnego sprzętu i sprawdzenia wszystkich jego funkcji. Będzie to też doskonała okazja do rozmowy z wykwalifikowanymi pracownikami i skorzystania z ich wiedzy i doświadczenia.