Komorniki – budowa domu jednorodzinnego z PBI

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – PBI – specjalizuje się od lat w budowie domów jednorodzinnych. Swoje usługi firma świadczy także w Komornikach. Jakie domu buduje dla swoich klientów? Sprawdzamy ofertę!

Czym zajmuje się Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow?

PBI specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w systemie zleconym. Firma zapewnia swoim klientom pełną obsługę w ramach budowy domów na zamówienie w stanie deweloperskim.

Firma realizuje domy na zamówienie na działkach należących do klientów i zapewnia im kompleksową obsługę. Buduje domy jednorodzinne w nowoczesnym systemie tradycyjnym udoskonalonym, które charakteryzują się nowoczesnym wyglądem, funkcjonalnością i energooszczędnością.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – budowa domu Komorniki – https://dom-pokazowy.pl/project/budowa-domow-komorniki/ – firma PBI ma kilkunastoletnie doświadczenie w budowie domów na zamówienie.

Jakie projekty domów oferuje Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow?

Firma wykonuje domy na zamówienie z projektów gotowych. Wykorzystuje dwa sprawdzone projekty domów parterowych o metrażach 75 metrów kwadratowych oraz 90 metrów kwadratowych, które wyróżniają się praktycznym rozkładem wnętrz.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow pozwala również na dopasowanie projektów domów jednorodzinnych do potrzeb klienta, na przykład przez wykonanie użytkowego poddasza, zamontowanie dodatkowych okien, zmianę układu pomieszczeń.

Dużym atutem PBI jest możliwość odwiedzenia domu pokazowego. W trakcie spotkania w domu pokazowym pracownicy firmy omawiają jego układ, materiały oraz prezentują opcje zmian, by dom był dopasowany w pełni do oczekiwań klienta.

Na stronie internetowej firmy można zapoznać się z projektami oraz galerią realizacji domu jednorodzinnego.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – zakres usług budowlanych

Swoim klientom Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow zapewnia dostęp do kompleksowych prac budowlanych.

Prace prowadzone przez firmę obejmują w szczególności:

  • przygotowanie projektu domu jednorodzinnego wraz z jego adaptacją do działki klienta

  • pomoc w formalnościach, między innymi uzyskanie pozwolenia na budowę

  • kosztorysowanie – przygotowanie kosztorysu domu jednorodzinnego

  • obsługa geodezyjna prowadzona na placu budowy

  • dostawa materiałów budowlanych

  • prace budowlane domu od wykonania fundamentów aż do dachu

  • prace instalacyjne w budynku

  • nadzór nad prowadzonymi robotami i prowadzenie dziennika budowy

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – profesjonalna budowa domu Komorniki – sprawdź pełną ofertę na stronie internetowej firmy i skontaktuj się, aby umówić się na spotkanie w domu pokazowym PBI!

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl