Samsung Galaxy A33 5G – trzy powody, dla których warto na niego postawić!

samsung galaxy a33

Sporo osób lubi przeanalizować dostępne opcje przy wyborze telefonu. Przykładowo zastanawiają się oni, czy lepszym wyborem będzie smartfon z mocną baterią czy wodoodporny smartfon z podobnego przedziału cenowego. Na całe szczęście z urządzeniami takimi jak Samsung Galaxy A33 5G nie trzeba będzie się długo zastanawiać nad zakupem. Dlaczego tak uważamy? Za chwilę przedstawimy trzy powody i jeśli chcesz je poznać, zapraszamy do czytania!

Powód pierwszy – Samsung Galaxy A33 5G i opłacalność

Pierwszym powodem, dla którego według nas warto dać szansę Samsungowi Galaxy A33 5G, jest jego opłacalność. Wspominaliśmy wcześniej o rozważaniach, czy lepszy będzie przykładowo wodoodporny smartfon*, czy taki, który zagwarantuje użytkownikowi dłuższy czas pracy. W tej sytuacji najwięcej zależy od indywidualnych preferencji i czy bardziej zależy nam na odporności telefonu na różne zdarzenia losowe, czy jego pewne działanie w każdej sytuacji. Warto jednak zauważyć, że wraz z Samsungiem Galaxy A33 5G możemy dostać oba te udogodnienia w jednym urządzeniu, co więcej, nie będziemy musieli przeznaczyć na nie majątku.

Nie zabrakło tutaj też innych nowoczesnych funkcji, które mogą sklasyfikować Samsunga Galaxy A33 5G jako nowoczesny smartfon. Został wyposażony także w modem łączności 5G, który zapewni mu ogromną szybkość zarówno podczas przesyłania, jak i odbierania informacji z internetu. To także telefon z poczwórnym aparatem, co pozwala mu zachować dobrą jakość zdjęć nawet przy niewielkim oświetleniu.

Powód drugi – smartfon z mocną baterią

Zdecydowanie dla większości z nas wytrzymałość telefonu to jedna z jego najważniejszych cech. Żeby mieć gwarancję, że na czas wyjścia z domu nie potrzebujemy dodatkowej ładowarki czy powerbanka, nasz smartfon musi być wyposażony w mocne ogniwo. Jak ono wygląda w przypadku Samsunga Galaxy A33 5G?

Bateria w tym modelu oferuje pojemność na poziomie 5000mAh. To dużo jak na telefon, więc raczej nie będziemy musieli martwić się, czy nasz sprzęt dotrwa do powrotu do domu. Warto też zauważyć, że marka Samsung wyposażyła to urządzenie w obsługę technologii szybkiego ładowania o mocy 25W. Co to daje w kontekście wytrzymałości ogniwa? Nic, jednak jeśli dojdzie już do sytuacji, że nasz telefon znajdzie się na skraju wytrzymałości, z całą pewnością będziemy mogli łatwiej przywrócić go do sprawności szybszą ładowarką.

Powód trzeci – świetny ekran do gier, filmów i internetu

Ostatnim, trzecim powodem, który sprawia, że Samsung Galaxy A33 5G to taki kuszący telefon, jest jego ekran. W tym miejscu można byłoby także zauważyć, że to telefon z poczwórnym aparatem i świetną jakością zdjęć, jednak zdecydowaliśmy się na uwzględnienie w tym rankingu wyświetlacza. Dlaczego?

Przede wszystkim dzięki jego świetnej częstotliwości odświeżania na poziomie 90 Herców. Oznacza to, że każda treść wyświetlana na ekranie urządzenia może się zmienić w ciągu sekundy aż dziewięćdziesiąt razy, co daje nam poczucie sporej płynności. Ten parametr jest ważny dla graczy, jednak odczuje go właściwie każdy, gdyż nawet szukanie kontaktów z takim ekranem jest bardziej przyjemne i wygląda znacznie lepiej.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

* Galaxy A33 5G spełnia wymogi normy IP67. Certyfikacja przyznawana jest po pomyślnym przejściu testu polegającego na zanurzeniu w słodkiej wodzie na głębokość do 1 metra przez maks. 30 minut. Nie zaleca się używania na plaży lub w pobliżu basenu ani narażania na kontakt z wodą z mydłem. Telefon jest odporny tylko na wodę pod niskim ciśnieniem