Bezpiecznie i wygodnie z wózkiem spacerowy

Wózek spacerowy jest niezbędny dla niemowlaka, który przecież kocha spacery z mamą i tatą. Dlatego też wózek spacerowy powinien być tym wyjątkowym na te pierwsze lata podróżowania po chodnikach nawet całego świata. Dobry wózek spacerowy powinien być wytrzymały, wygodny dla dziecka i rodzica i lekki ze skrętnymi kołami.

Dobry wózek spacerowy, to taki, który w łatwy sposób się składa, posiada dość pojemny kosz na zakupy oraz szeroką budkę, która osłoni maluszka przed nadmiernym słońcem. Wiele wózków odznacza się tymi zaletami, jednak niektóre wózki spacerowe są naprawdę wyjątkowe, które stosują nowe rozwiązania.

Wózek Cybex Gazelle S, to wyjątkowy wózek spacerowy, który posiada wszystkie funkcje przypisywane wózkom spacerowym takie jak: głęboki kosz na zakupy, skrętne koła, duża, przedłużana budka z filtrem, łatwe składanie. Spacerówka ta może poszczycić się innowacyjnym rozwiązaniem, jakim jest możliwość 24 różnych kombinacji. Poza tym jest to wyjątkowy wózek ze względu na możliwość wpięcia na stelaż dwóch siedzisk spacerowych lub gondoli i siedziska, można również wpiąć fotelik samochodowy.

Cybex Gazelle S, to spacerówka, którą można używać przez wiele lat, dla jednego lub dwójki dzieci, jest to idealny wybór dla mamy spodziewającej się bliźniaków. Dzięki temu, że wózek można ustawiać w różnych kombinacjach, można dopasować dzieci do różnej pozycji, zapewne dzieci będą zadowolone z tak bliskiego kontaktu ze sobą, szczególnie, kiedy maluchy będą mogły na siebie patrzeć.

Rodzice mogą w różny sposób podejmować decyzję co do posiadania dzieci i kolejnego potomstwa, ten wózek to opcja dla rozwojowej rodziny. Kupując wózek Gazelle S, wraz z gondolą i fotelikiem samochodowym, rodzice nie będą musieli poszukiwać kolejnego wózka, myśląc o kolejnym dziecku.

Wózek Cybex Gazelle S posiada praktyczną i fantastyczną funkcję ułatwiającą przewożenie różnych, nawet większych przedmiotów. Wyposażony jest w kształtny, głęboki kosz o nazwie Shopper, który znajduje się tuż za siedziskiem wózka. Kosz ten może udźwignąć ciężkie zakupy lub inne przewożone rzeczy, nawet te do 13 kg wagi. Kosz ten z łatwością można odpiąć ze stelaża i wziąć ze sobą na zakupy do marketu lub na targ. Dzięki niemu rodzicom będzie łatwiej zapakować wszystkie zakupy w pewnym porządku.

Poza tymi niezwykłymi zaletami, wózek Gazelle S jest w pełni regulowany, siedzisko, oparcie, podnóżek. Koła wózka sprawiają, że jazda jest płynna po każdym, nawet trudnym terenie. A składanie wózka jest proste, łatwe i przyjemne.