Hurtownia gastronomiczna – wybierz idealny sprzęt dla swojego biznesu

sprzety gastronomiczne

Sklep Hybryda-gastro oferuje kompleksowe rozwiązania dla gastronomii. Firma działa na terenie całej Polski, dostarczając sprzęt najwyższej jakości do minibarów, restauracji, hoteli, pizzerii.

Profesjonalne wyposażenie lokalu gastronomicznego

Firma nie tylko realizuje zamówienia na sprzęt doskonałej jakości, oferuje również fachowe doradztwo, projekt dopasowany do indywidualnych potrzeb lokalu oraz montaż i serwis. W ofercie między innymi:

1. Zmywarki podblatowe

sprzęt, który sprawdzi się w każdym lokalu, restauracji i barze. Pozwala szybko i sprawnie umyć niezbędne naczynia, szklanki, talerze, sztućce, garnki i patelnie. Urządzenia zapewniają sterylną czystość, a kompaktowe rozmiary nadają się również do niewielkich pomieszczeń.

2. Grille gastronomiczne

to profesjonalne urządzenia, które ułatwiają obróbkę termiczną mięsa, ryb, warzyw, owoców. Produkty oferowane przez sklep hybryda-gastro.pl to sprzęt najwyższej jakości, trwały, odporny na uszkodzenia i łatwy w czyszczeniu. Dostępne w wersji elektrycznej i gazowej. To doskonały smak potraw i odpowiednia wilgotność i kruchość poprzez grillowanie parą wodną.

3. Taborety gastronomiczne

to przyrządy przeznaczone do obróbki termicznej. Mogą służyć jako uzupełnienie niedoboru stanowisk w wyjątkowych przypadkach lub jako samodzielne stanowisko pracy podczas codziennej pracy. To urządzenia dedykowane technologii indukcyjnej, które są bardzo wytrzymałe i posiadają system wykrywania garnków. To również wydajny system chłodzenia i duża powierzchnia grzewcza płyty.

4. Piece elektryczne gastronomiczne

to podstawowe wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego. Profesjonalna kuchnia musi posiadać sprzęt, który łączy w sobie funkcjonalność, wydajność i smak potraw. Urządzenia pozwalają przygotowywać kilka potraw jednocześnie, a każda z nich zachowuje swój smak i aromat. To sprzęt doskonałej jakości od najlepszych producentów w branży.

5. Piece konwekcyjno – parowe

zapewniają równomierną temperaturę w komorze, co przyspiesza znacznie obróbkę termiczną produktów. Zapobiega utracie wilgoci poprzez stały dostęp pary, dzięki czemu potrawy są kruche i odpowiednio wilgotne. To możliwość gotowania, opiekania, blanszowania, pieczenia, podgrzewania.

Sklep hybryda-gastro.pl posiada w ofercie całą gamę sprzętu niezbędnego w lokalach gastronomicznych. Naczynia kuchenne, przybory, zmywarki, chłodziarki, lodówki, wyposażenie dla pizzerii, a także profesjonalną chemię.
Pełna oferta na stronie internetowej sklepu. Zapraszamy.

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice