Jak nabić butlę typu SodaStream?

nabijanie butli

Lubisz napoje z bąbelkami, ale jednocześnie chcesz zadbać o środowisko naturalne? W takim przypadku postaw na butle SodaStream, które obecnie są jednym z hitów. Czym dokładnie są butle SodaStream i jak je napełniać?

SodaStream – co to jest?

System wody gazowanej SodaStream pozwala na łatwe i szybkie przygotowywanie napojów z bąbelkami na bazie zwykłej wody. To zatem nowoczesna odmiana dawnych syfonów wykorzystujących naboje gazowe, a także saturatorów, które w okresie PRL-u można było zobaczyć na ulicach wielu polskich miast.

Za pomocą SodaStream można zatem łatwo i szybko przygotowywać wodę gazowaną. System składa się ze specjalnego ekspresu, który jest wyposażony w butlę gazową. To właśnie ona jest używana do nagazowania napoju. Dodatkowo w ramach systemu znajdują się także poręczne butle, które idealnie pasują do ekspresów SodaStream.

Obsługa systemu jest bardzo prosta. Wystarczy tylko umieścić butelkę SodaStream z wodą w ekspresie, a potem nacisnąć przycisk. Ekspresy SodaStream są bezprzewodowe, dlatego nie m potrzeby podłączania ich do prądu. Na koniec do przygotowanej wody można dodać także jeden z wybranych syropów smakowych.

Najważniejsze zalety sytemu SodaStream:

  • pozwala na łatwe i szybkie przygotowanie wody gazowanej w domu
  • oszczędza pieniądze na zakupie napojów gazowanych
  • dba o środowisko naturalne – dzięki niemu można zredukować zużycie plastikowych butelek nawet o około 1000 rocznie na całą rodzinę
  • jest bardzo prosty w obsłudze, dlatego nadaje się dla każdego

Jak napełnić pustą butlę gazową SodaStream?

Napełnienie pustej butli SodaStream jest znacznie tańsze niż kupienie nowej. Dodatkowo także przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego, ponieważ do śmieci nie trafiają kolejne z użyte butle gazowe.

Usługi w tym właśnie zakresie świadczy wiele firm, głównie w większych miastach w Polsce, ale oferta dostępna jest także w innych lokalizacjach na odległość.

Klientom chcącym zamówić napełnianie butli SodaStream Kraków także daje dostęp do firm zajmujących się świadczeniem tego typu usług. Wystarczy tylko zanieść zużyte butle do punktu, gdzie zostaną one na napełnione gazem.

Inna opcja to skorzystanie z usługi bez wychodzenia z domu – firma napełniająca butle wysyła wtedy kuriera, który odbiera butle od klienta, a po ich napełnieniu z powrotem odsyła je do niego.

Gdy zatem szukasz sposobu na wyśmienite napoje bąbelkowe w jeszcze niższej cenie, a także zależy Ci na ochronie środowiska, w takim przypadku warto zdecydować się na SodaStream. To oszczędność dla kieszeni i natury!